.

.

Широк Залив Универзитетот на Канзас Duffle Кеси - KU Jayhawks Салата Торба w/Чевли Џебови

Широк Залив Универзитетот на Канзас Duffle Кеси - KU Jayhawks Салата Торба w/Чевли Џебови

DEN 1199.76

Од стока
Во продавницата

ЕДИНСТВЕНА KU Jayhawks ПОДАРОК За МАЖ Или ЖЕНА!.Службен NCAA Универзитетот на Канзас Кеси & КЈУ Jayhawks Duffel Кеси - До 12% Врати за Поддршка на Универзитетот на Канзас Програми!.Овој Официјален NCAA Универзитетот на Канзас Duffle Торба Има Голем Надворешен Џеб за Чевли или Мокри Предмети!.Карактеристики на оваа Универзитетот на Канзас Салата Торба или Duffel Вклучуваат Отстранлив, Прилагодлив Рамо, Рака & Вградена во Дното на Одборот за Обликот на Задржување и Сила!.Супер Силен 600 Denier Ткаенина да се Постават на Водоотпорен Долната страна Слој!.Единствена Универзитетот на Канзас подарок за маж или жена!Направен од супер силен 600 Denier Најлон ткаенина да се постават на водоотпорен слој, на Широк Залив Службен KU Jayhawks duffel или Универзитетот на Канзас салата торба е тешко доволно да се користи како Универзитетот на Канзас багаж торба, но сепак доволно светлина за салата.Оваа голема Универзитетот на Канзас торба располага со пространа главната преграда, а zippered пред џеб, отстранлив рамо, рака, и единствен посебен дел за чевли или мокри предмети.Ова добро направен KU Jayhawks duffle торба е голема како Универзитетот на Канзас логото салата торба или KU Jayhawks куфер. (Големина : 24" x 12" x 12") Службен Универзитетот на Канзас Duffel Торби и KU Jayhawks Салата Кеси - До 12% Врати за Поддршка НА Jayhawks Програми!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне