.

.

Мачка Кученце Куче Маскирани Ќебе Зелена Зраци Златна Shamrock Милениче Outwear Милениче Качулка Наметка Милениче Кејп

Мачка Кученце Куче Маскирани Ќебе Зелена Зраци Златна Shamrock Милениче Outwear Милениче Качулка Наметка Милениче

DEN 2083.20

Од стока
Во продавницата

Висок Квалитет На Сомот Од Надвор И Супер Меки Кадифен На Внатрешноста.Прилагодлив Во Големина Со Два Реда На Четири-Насочно Токи Да Обезбедуваме Совршен Кејп За Вашето Домашно Милениче, Лесно И Исклучување.Не Само што Може да Се Користи Како Качулка За Вашето домашно Милениче Секојдневно Зима се Носат, Но Тоа исто Така Може да Се Користи Како Ќебе за Да се Задржи Вашето домашно Милениче Топло Кога се Спие Во текот на Ноќта.Ве Молиме Изберете Вистинската Големина Според Нашите Големина На Табелата Пред Поставување На Својата Цел, Не Го Користете Вашиот Претходен Редовни Големина За Да Се Купи Директно.Одличен Подарок За Вашите Малку Кожен Пријатели.Удобно Да Се Носат Секојдневно.Висок Квалитет На Сомот Од Надвор И Супер Меки Кадифен На Внатрешноста.Прилагодлив Во Големина Со Два Реда На Четири-Насочно Токи Да Обезбедуваме Совршен Кејп За Вашето Домашно Милениче, Лесно И Исклучување.Не Само што Може да Се Користи Како Качулка За Вашето домашно Милениче Секојдневно Зима се Носат, Но Тоа исто Така Може да Се Користи Како Ќебе за Да се Задржи Вашето домашно Милениче Топло Кога се Спие Во текот на Ноќта.Ве Молиме Изберете Вистинската Големина Според Нашите Големина На Табелата Пред Поставување На Својата Цел, Не Го Користете Вашиот Претходен Редовни Големина За Да Се Купи Директно.Одличен Подарок За Вашите Малку Кожен Пријатели.Удобно Да Се Носат Секојдневно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне