.

.

Nickelodeon Rugrats Гроздобер Група Шут Логото Pullover Качулка

Nickelodeon Rugrats Гроздобер Група Шут Логото Pullover Качулка

DEN 1078.80

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Авторски Права 2019 Viacom International Inc.Сите Права Се Задржани.Nickelodeon, Rugrats и сите поврзани со наслови, логоа и знаци се заштитни знаци на Viacom International Inc.Креирано од Klasky Csupo, Inc. 16 NKRR002. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Никогаш не се премногу стари за да се приклучат Томи, Chuckie, Фил, и Лил за своите фантастични авантури.Вие не треба да биде бебе да уживаат во овие официјално лиценцирани Nickelodeon Rugrats tee кошули, pullover дуксери, додатоци и многу повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне