.

.

Американскиот Стандард 215DB004.021 Кадетската Про 1.6 GPF 2-Парче Круг Пред Тоалет со 10-во Груба-во, Коска

Американскиот Стандард 215DB004.021 Кадетската Про 1.6 GPF 2-Парче Круг Пред Тоалет со 10-во Груба-во, Коска

DEN 8790.72

Од стока
Во продавницата

Карактеристики на Кадетската Испирање Систем.Стаклестото кина.Ниска потрошувачка (6. 0 Lpf/1. 6 gpf) тоалет.Трговија ексклузивни резервоарот.Power Wash rim струже сад со секоја рамна.Опис на производот Оваа ниска потрошувачка тоалет од нашата трговија-само Кадетската ПРО линија нуди професионалци голема вредност, цена и перформанси.На Кадетската Испирање Систем и Power Wash rim се обезбеди моќен рамна и супериорен сад за чистење во секое време.Нејзините Ever Clean површина останува почиста, подолго.Доаѓа со EZ-Инсталирање Алатки.Карактеристики на Кадетската Испирање Систем.Стаклестото кина.Ниска потрошувачка (6. 0 Lpf/1. 6 gpf) тоалет.Трговија ексклузивни резервоарот.Power Wash rim струже сад со секоја рамна.Робустен метал патување лост & метал месо тело пополни вентил.Вклучува EZ-Инсталирање Алатки w/боја натпревар сад капи.Ever Clean површина се вклучени. 3-во рамна вентил.Целосно глазирани 2-1/8-во trapway. 10-во (254mm) груб-во.Дарежлив 9-во х 8-во вода површина.Хром финиш патување рачката е обезбеден. 1, 000g Мапата Резултат на 1. 6 gpf. 5 година .Од Производителот Американски Стандард Тоалет - Cadet Про Rf 10 Инчен Р 6 L L/Седиште Бон.Колекција Име : КАДЕТ.SIOP Категорија : Chinaware Други Комбинација Станбени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне