.

.

Отворено Божиќ Украси Двор Удели Знаци со 40LED String Lights - за Нова Година Гигант Празник Grinch Божиќ Украси за Дома Тревник Пат Walkway Candyland Партија - 50inch

Отворено Божиќ Украси Двор Удели Знаци со 40LED String Lights - за Нова Година Гигант Празник Grinch Божиќ Украси

DEN 575.76

Од стока
Во продавницата

【БОЖИЌ ТРЕВНИК ДЕКОРАЦИЈА】 дворот Знаци е совршено како двор/тревник/градина декорација, за надворешна Божиќ, ноќта на Вештерките, за Нова Година, за Роденден,Одмор, Забава, Свадба реквизити, трик или лекување, за Напредок на патот кон вашата куќа да ги поздравам вашите гости и Божиќ Carolers!. 【ЕКСТРА ВИСОКИ】 дворот знаци може да достигне до 50 инчи висок и 10 инчи широка, повисока од други Божиќ двор знаци.Тоа е сигурно да се фати око на секој поминува со трик или treater. 2 поставува вклучувајќи снешко и Дедо Мраз, Тоа исто така може да се шират во 10 мали парчиња и се користи сам. 【СЈАЕ ВО текот на НОЌТА】 Овие Божиќ двор знаци со удели има 2 долго 7 FT, 20 LED шарени string светла, може да twining круг дворот знаци за да се емитираат брилијантен светлата во текот на ноќта.Батеријата кутија не е водоотпорен и треба да бидат заштитени кога се користи на отворено на дождливите денови, кои ви даваат убава ноќ.Низа светла употреба 3 AA батерии може да трае 60-100 H. 【Лесно да се постави】Изработка на собранието брзо и лесно.Едноставно внесете го"H" тешки-должност удели во секој Божиќ двор украс и притиснете во земјата за да се прикаже.Откако ќе завршиш за оваа сезона, лесно да ги отстраните вашите Божиќ отворено украси од земјата и зачувајте го за следната година.Не неуредна расчистување е потребно. 【Се купи Без Грижи】Направи Вашата Градина Најубавите Место Во Соседството!Ако ви се исполнат било прашање со Божиќ Двор Знак,ве молиме слободно контактирајте со нас!одговор на e-mail во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне