.

.

Жичен Earbud 3,5 мм Со Микрофон Џек Дете за на Училиште, Компјутер Компатибилни Слушалки за LG, Samsung Галакси Телефон Подлога Слушалка(2pack)Гејмерски Лаптоп Видео Игра за PC ?

Жичен Earbud 3,5 мм Со Микрофон Џек Дете за на Училиште, Компјутер Компатибилни Слушалки за LG, Samsung Галакси

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

【Фантастична Аудио Квалитет】Силен бас, удобно earbud слушалки со голем печат кој се минимизира надвор од бучава, па можете да го слушнете ја победи јасно.Совршен преносни earbud слушалки понуда елегантен стил и одлична on-the-go избор за одржување сте во синхронизација со звук што ги инспирира.сликовито се репродуцира кристално јасно музика. 【Елаборат Дизајн】употреба на квалитетни материјали значи подолг животен век,можете да ги стави во џебот,торба или на други места без заплитане, Стерео lossless квалитет на звукот earbuds,да имате посебна слушање искуство. 【Мулти-функција】Plug and Play - Пауза/Игра, Одговор / Исклучување, Микрофон, Притиснете го Центарот на копчето за контрола на музика, видео репродукцијата, одговор/end call (заврши повик. 【Широк Компатибилност】Оваа 3,5 мм џек earbuds компатибилен со i Pad Mini 2021, Samsung Галакси S10/ S10+/ S9+/ S9/ Забелешка 9/ S8 Плус/ A21/ A52/ A42/ A32/ A71/ A51/ A21/ A11/ А50/ A20, Google Пиксели 5a 5 G/ 4а-5 G/ Пиксели 4а - / Пиксели 3а XL/ Пиксели 3а/ Пиксели XL/ Пиксели, One Plus Nord N200 5 G/ One Plus 6/ 5 T/ 5/ 3 T/ 3, LG Stylo 6/ Stylo 5/ Stylo 4/ K51/ K31/ V60 Thin Q, Motorola razr/ Motorola и повеќе уреди со 3.5 милиметарски џек за слушалки. 【Ние и Ветуваме на】Што ќе добиете Оваа Pack 2 3.5 mm џек Жичен Earbud.60 дена гаранција за враќање на парите и 1 година Гаранција за секој нашите клиенти за да бидете сигурни дека ќе биде среќен за вашата купување од нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас и нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа и за какви било проблеми со квалитетот, бесплатно ќе им биде дадена.Жичен Earbud 3,5 мм Со Микрофон Џек Дете за на Училиште, Компјутер Компатибилни Слушалки за LG, Samsung Галакси Телефон Подлога Слушалка(2pack)Гејмерски Лаптоп Видео Игра за PC Слушалки Audifono Chromebook Auriculare I.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне