.

.

Kove се Стремиме Bluetooth Спорт Earphoneswith Микрофон, Wireless, Bluetooth 4.1, IPX7, водоотпорен, Батерија

Kove се Стремиме Bluetooth Спорт Earphoneswith Микрофон, Wireless, Bluetooth 4.1, IPX7, водоотпорен, Батерија

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

БОГАТА КВАЛИТЕТ на ЗВУК GADGET : Kove се Стремиме Bluetooth Спорт Слушалки се дизајнирани за рака полначи кои се љубители на музиката, се стремиме Bluetooth спортски слушалки произведуваат исклучителен аудио со богат бас за вонредна музика за слушање искуство.ЛЕСНО БЕЗЖИЧНО ПОВРЗУВАЊЕ : Сега можете да ја слушате вашата омилена музика од вашиот Smartphone уреди преку Bluetooth 4.1 што ги поврзува да се спарени уреди во рамките на 30-метарски радиус.Овој gadget исто така има вграден микрофон за hands-free кристално јасно повикува искуство.ДОЛГОТРАЈНИ ИЗВЕДБА : Kove се Стремиме Bluetooth Спорт Слушалки се напојува со тешки-должност литиум-јонска батерија која овозможува 5-7 часа за време на репродукција.Водоотпорен ТЕХНОЛОГИЈА : Kove Bluetooth слушалки е IPX7 оценет водоотпорен уред и тоа може да биде потопен до 30 минути во 3 метри вода.ВО КУТИЈА : кутија содржи Kove се Стремиме Bluetooth Спорт Слушалки, полнење преку USB кабел, за Носење и упатство за ракување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне