.

.

Earpads за Самостојна 3 Соло 2 Безжични/Уво Влошки Поправка Делови (Сива Безжични)

Earpads за Самостојна 3 Соло 2 Безжични/Уво Влошки Поправка Делови (Сива Безжични)

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

Компатибилен : Ова earpads е компатибилен Самостојна 2 & Самостојна 3 Безжични Слушалки(Не се Вклопуваат Самостојна 2.0 Слушалки).Квалитетни Материјали : Направен од професионална протеини СТП кожа & мека мемориска пена за најдобрите удобност и ефикасност.(ние ги користиме најдобрите материјали).Лесен за инсталација : Види на видео на Youtube настава.Пакет Содржина : - 2 x уво влошки.(Слушалки Не Се Вклучени).Обезбедување на квалитет:ве Молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање ако постои било каков проблем со вашиот купување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне