.

.

50 Пара Гуштер Gecko Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P9XE0

50 Пара Гуштер Gecko Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P9XE0

DEN 696.96

Од стока
Во продавницата

50 Пара Гуштер Gecko Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P9 XE0. Големина : Уво Пад : 15 x 25мм (0.59" x 0.98"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 50 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 50 Пара Гуштер Gecko Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P9 XE0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне