.

.

RV Караван или Брод Нерѓосувачки Челик Рака Мие Слив Потоне со Преклопени Тапа Калено Стакло Капак ван Camper Приколка Додатоци (Еден мијалник)

RV Караван или Брод Нерѓосувачки Челик Рака Мие Слив Потоне со Преклопени Тапа Калено Стакло Капак ван Camper

DEN 1989.60

Од стока
Во продавницата

【Совршен Употреба】сет на опрема за потоне славина се вклучени : RV тапа + мијалник +канализација+ мозоци цевка + инсталација на додатоци.Без разлика дали сте во кујната дома или се случува надвор за кампување и излети во гаража, комерцијалните е интегриран и лесен за употреба, исклучителна појава, лесен за одржување.Со нетрпение очекувам да вашата нарачка, среќа со вас секој ден. 【Материјал Големина 】Храна камион опрема, рака потоне комерцијални. 304 од не ' Рѓосувачки челик материјал + стаклениот капак .Потоне големина : 42*37*16cm/16.53 x 14.56 x 6.3 инчи.Нерѓосувачки челик стакло материјал, анти-корозија и анти- ' рѓа, лесен за чистење и одржување, подолг сервисен живот.Нерѓосувачки челик комерцијални дома отворено потоне идеален за караван, motorhome, брод, rv, horsebox,комерцијални тоне итн. 【Функција Предности】Тоа е inset потоне и drainer со шарки стаклен капак, и една дупка за да примите свитка надолу допрете (со ладна безбеден и се грижи-бесплатно, погодно за сечење зеленчук и готвење,миење садови, еден сет.Севда капак прави корисни дополнителни workspace кога не е во употреба и задно надолу.Нерѓосувачки челик потоне за мобилни вагони. 【Уникатен Дизајн】На р.в. потоне монтажни и голем капацитет,доволно простор.Ова намалување мијалник е дизајниран да седат рамна во RV countertops каде просторот е ограничен.Отпад штекер во центарот на сад,отпад фитинг со нерѓосувачки хелиум вклучени.Кога е затворена, во прилог отпорни на топлина стаклен капак создава додаде површината простор додека тонат не е во употреба.садопери,бар потоне,комерцијални кујната.Било какви дополнителни прашања во врска со оваа точка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат наскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне