.

.

36 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Farmhouse Потоне - Couoko 36 работна Станица Сите Во Еден Кујнски Мијалник, 18 Мерач Фарма Потоне Еден Сад Престилка пред Тоне Со Интегриран Помеѓ?

36 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Farmhouse Потоне - Couoko 36 работна Станица Сите Во Еден Кујнски Мијалник, 18

DEN 7176.00

Од стока
Во продавницата

????Неуништив Изградба : Оваа 36 инчи farmhouse кујнски мијалник е направена на 18 мерач премиум дебели Т-304 од не ' рѓосувачки челик за да ја подобри својата издржливост и да се избегне дент проблем.Комерцијални Одделение Бранеа Заврши обезбедува оваа длабока мијалник е нула на ' рѓа отпорни. ????Заврши и Брзо Дренажа : Ова farmhouse тоне со X форма на мозоци жлебови и скатен дното дизајн за да се овозможи целосна и брза вода дренажа која може да се направи вашиот мијалник суви и чисти. ????Поголем и Подлабоко Тонат за Вас : 36 L x 22"W x 9" D, минималната основица кабинет : 39", стандарден 3.5" мозоци отворање е на располагање за да инсталирате ѓубре располагање единица.Нашите пакетот вклучува : а 36-инчен една чаша од нерѓосувачки челик farmhouse потоне, Сечење Одбор, Colander, roll-up јадење сушење багажник, Дното Исплакнете Мрежа, Кошница Цедилка Одвод на Собранието. ????Работна станица дизајн : Ова не ' рѓосувачки челик farmhouse кујнски мијалник е дизајниран со корнизи на предни и задни да се обезбеди песни за нашите вклучени сите во еден додатоци, ви дава повеќе простор за работа. ???? 100% Задоволството на : слободен врати и враќање во рок од 3 месеци, ограничен доживотна гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ветувам среќен решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне