.

.

33 Нерѓосувачки Farmhouse Потоне - Mocoloo 33X22X10 Кујнски Мијалник Престилка Пред Нерѓосувачки Челик 16 Мерач Помеѓу Работна Станица Еден Сад Фарма Кујнски Мијалник Рѓа Отпор?

33 Нерѓосувачки Farmhouse Потоне - Mocoloo 33X22X10 Кујнски Мијалник Престилка Пред Нерѓосувачки Челик 16 Мерач

DEN 8136.00

Од стока
Во продавницата

????ИЗДРЖЛИВОСТ & ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - 33 инчен Undermount престилка пред да потоне farmhouse стил е направен од дент-отпорни T304 се од нерѓосувачки челик во TRU16 вистински 16-мерач (1.5 мм дебел, многу подебели од 1.2 mm 18 мерач farmhouse кујнски мијалник), може да обезбеди повеќе издржливи услуга од обичните потоне. ????ФУНКЦИОНАЛНИ ДОДАТОЦИ - 33" од не ' рѓосувачки челик farmhouse потоне ги има сите-во-едно додатоци, функционални помеѓу работна станица, пакетот вклучува 1 нерѓосувачки челик Дното Мрежа, 1 Одвод на Собранието, 1 Ролери Багажник, 1 Sapele Црвено Дрво Сечење Одбор, 1 Нерѓосувачки colander, 1 Дефиниција и настава. ????СОВРШЕН ДРЕНАЖА - Оваа фарма-стил потоне има X Жлебови линија и на дното slop дизајни за брза и целосна дренажа.R10-уникатен 10мм радиус на аглите внатре нуди малку криви агол за лесно чистење и спречување агол рѓа. ????ПОГОЛЕМ ПРОСТОР - 33" Должина x 22" Ширина x 10"Висина, Мин.кабинетот база : 36" или поголема за безбедно хардвер инсталација.Стандарден 3.5" мозоци отворање е на располагање за канти за отпадоци поставени.Екстра-длабоко сливот може да се намали јавните и задржете големи unwashed прибор за јадење. ????СИГУРЕН ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ - од 90 дена кавга-бесплатно враќање или замена политика, ограничен доживотна гаранција.Ако било кој квалитет на проблемот се јавува во текот на користење, само mail со нас слободно, ние ќе ви ги даде нашата целосна поддршка и да се обезбеди среќен решение.Направени за отпорен и се кријат scratches More убав, голем плус за вашиот топол house Be полесно во отстранување на масло или дамка или рецидив.Повеќе значителен пакет : користете plywoods и пени за да се минимизира пратката штета.10 инчен длабоко потонат, многу подлабоко и поголеми потоне за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне