.

.

А & L Мебел Жолти Борови Фан Назад Едрилица Клупата, 4', Даб Дамка

А & L Мебел Жолти Борови Фан Назад Едрилица Клупата, 4', Даб Дамка

DEN 2078.40

Од стока
Во продавницата

Оваа едрилица ќе се облекуваат било тремот или патио.Рачно изработени во САД.Цврст јазол слободни жолти борови.Amish woodworkers изберете секој парче од дрво за своето жито и други индивидуални карактеристики, и овие карактеристики се истакнати, така што нема две парчиња на мебел се уште идентични.Amish занаетчии, посветуваат големо внимание на секој детаљ, што резултира во убава и безвременски мебел.Amish woodworkers изберете секој парче од дрво за своето жито и други индивидуални карактеристики, и овие карактеристики се истакнати, така што нема две парчиња на мебел се уште идентични.Направен во срцето на Пенсилванија од овие посветени работници, секое парче на и л е мебел е сигурен да стане богатство преданија за вашето семејство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне