.

.

Abraha70 - Еластична Бендови Маска Јаже 0.3 цм Гумени Бендот Стринг Уво Кабелот Појас Виси Јаже Лента за DIY Облека Занаети Прибор за Шиење - 100M - 3мм

Abraha70 - Еластична Бендови Маска Јаже 0.3 цм Гумени Бендот Стринг Уво Кабелот Појас Виси Јаже Лента за DIY

DEN 478.80

Од стока
Во продавницата

Направени од издржлив материјал,уникатен дизајн,еколошки материјали и со висок квалитет.Лесно да се работи, безбеден и сигурен.Многу корисно за DIY албум декорација, - карта во донесувањето одлуки,старо резервации, фото рамка и сл.Широка Примена : Умре парчиња Метал Cutting Умира е Погодна за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум,карта на акции.DIY Занает, и др.Користете умира за да создаде неверојатни облици од вашите омилени cardstock и хартија, Направи картичка и бележник дизајни за да биде сосема уникатна, па дури и слој овие нагоре за да додадете дополнителна димензија.одличен за сечење фотографии попрецизно, Тие се исто така одлична за правење на stencils, или обложени да се произведе еден неверојатен 3 D ефект.Домот подароци за Божиќ - Нова година сезона : Божиќ збор снегулка сечење умира се прикладни за испраќање како подароци за децата и вашите пријатели, ви помогне да се развие на децата рацете на способност, зголемување на нивните интереси во хартија за сечење, создаде некои незаборавни DIY време.Ве молиме имајте во предвид : Ние се продава одделно печат и сечење умре и ве молиме двојно проверете ги сите опции пред да го купат.Опис : Материјал : еластична бенд е изработен од полиестер влакна и оваа плетење еластична бенд е добар во еластичност со не повеќе штетни мирис.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Color : Како слика show Size : дебелина 3mmlength : 5 M/30 M/50 M/100.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне