.

.

D DOLITY Универзална 12V 105dB Силен Мотор Камион Автомобил на Воздух Рог Водоотпорен

D DOLITY Универзална 12V 105dB Силен Мотор Камион Автомобил на Воздух Рог Водоотпорен

DEN 1953.60

Од стока
Во продавницата

* Блек метал заградата 1.5 А 12 V 105d B Висока Електрична Рог. * Номинална Напон : 12 V, Номинална Струја : A. 1.5 * Надворешен Дијаметар : 2.36 инчен(60mm). * Звук Излез : 105db. * Се вклопат за повеќето Скутери/Мопеди, atv настана, Оди-Karts, Vespas, Нечистотија Велосипеди, Велосипеди и Мотоцикли.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Блек метал заградата 1.5 А 12 V 105d B Висока Електрична Рог. - Номинална Напон : 12 V, Номинална Струја : 1.5 A - Надворешен Дијаметар : 2.36 инчен(60mm) - Звучниот Излез : 105db - Одговара за повеќето Скутери/Мопеди, atv настана, Оди-Karts, Vespas, Нечистотија Велосипеди, Велосипеди и Мотоцикли.Спецификација : - Големина : Прибл.60mm/2.36 inch Package Вклучува : 2 Парчиња 12 V 105d B Јазик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне