.

.

Y-YUNLONG 6 Парови Faux Трепки Меки Лажни Eyelash Драматични Волумен Природни Долго Дебели

Y-YUNLONG 6 Парови Faux Трепки Меки Лажни Eyelash Драматични Волумен Природни Долго Дебели

DEN 621.60

Од стока
Во продавницата

√Многу меки и удобни за носење. √Погоден за Лица или Професионална Make up. √Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен. √Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена. √Може да се користи кога се применува со внимание. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу меки и удобни за носење.Погоден за Лица или Професионална Make up.Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен.Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Може да се користи кога се применува со внимание.Спецификација : Изборен стил : 3 ,4 ,5 ,6 ,7 Материјал : Влакна Боја : Црна Димензии : стан.Како слики прикажани Количина : 6 Парови Пакетот вклучува : 6 Парови x Лажни трепки(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристиките

Optional style:
3 ,4 ,5 ,6 ,7
Material:
Fiber
Color:
Black
Size:
app. As pictures shown
Quantity:
6 Pairs
Package includes:
6 Pairs x False eyelashes(other accessories demo in the picture is not included.) :
Вака можеби ќе ви се допадне