.

.

Професионална шминка механички eyeliner, совршен око шминка водоотпорен гел eyeliner, лесно да се глајд (01# црна)

Професионална шминка механички eyeliner, совршен око шминка водоотпорен гел eyeliner, лесно да се глајд (01

DEN 552.00

Од стока
Во продавницата

Долготрајни-водоотпорен и пот отпорни за 12 часа.Нека ви создаде слободно-супер мазна крем формула, лесно да планирам, eyeliner ви овозможува да креирате слободно.Лесно да се ослободи од-може да се отстранува со топла вода или исчистени нежно со чистење на нафта.Eyeliner дека никогаш не успева : Слајд да се создаде класична да смели око дизајни, погоден за секое расположение или прилика; Употреба со вграден-во острилка и апликатори за да се оптимизира nib да се создаде различни око шминка.Погоден за чувствителни очи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне