.

.

16 Бои Течни Сјајот Eyeliner Супер Сјај Сенки Пигмент Eyebrown Трепет Водоотпорен Око Шминка Обоени Течни Eyeliner Постави Лицето Усни Уметност За Партија Фестивал Шминка Convo

16 Бои Течни Сјајот Eyeliner Супер Сјај Сенки Пигмент Eyebrown Трепет Водоотпорен Око Шминка Обоени Течни Eyeliner

DEN 653.04

Од стока
Во продавницата

Совршен Шминка : долги-трајни сјајна eyeliner го одликува очите со неверојатен сјај и трепет.Погодни Прилики : На убава виножито ефект е погоден за секојдневна шминка, партија шминка и професионални шминка.Обоени eyeliners се многу погодни за роденден партии, шминка емисии, настапи во живо, танц ноќи, танц партии и свадба шминка.Уникатен Пакет : Со својата уникатна пакување, собата ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, девојки и семејството.Одлична Текстура : единствена, лесни и влага-богата текстура глајд модели на лесно, а потоа се суши брзо.Лесен за чистење на шминка.Можете да користете топла вода за да се чисти, без потреба да се грижите за пигментацијата.Убава Овие eyeliners може да се подготви убава eyeliner, со долготрајна шминка и отпорна и сјаен ефект.Опис : 16-боја Течност Eyeliner Поставите има уникатен и влага-богата текстура.Тоа може да се подготви убава eyeliner, со долготрајна шминка и сјаен ефект.Погоден за секојдневна шминка, партија шминка, итн.Спецификации : Име : 16-боја Течност Eyeliner Set Packing Листата : Течни Eyeliner* Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне