.

.

Smashbox Секогаш Остар Водоотпорен Kohl Лагер # Равен, Обична, 0.01 Оз

Smashbox Секогаш Остар Водоотпорен Kohl Лагер Равен, Обична, 0.01 Оз

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

Со водоотпорен kohl eyeliner молив.Авто-sharpens автоматски да се одржи прецизни совет со секој пресврт на ззп.Карактеристики хипер-пигментирани формула за боја-богата резултати.Долго-носи & non-flaking.Земете вашиот изглед за да на следното ниво со авто-острат eyeliner молив.На Smashbox Секогаш Остар Лагер Равен 0.01 оз е долга-трајни и водоотпорен kohl eyeliner со авто-острат совет.Оваа суровост-бесплатен производ е дизајниран со хипер-пигментирани бои кои ќе не шушка надвор.Додадете pop на боја на својата внатрешна rim или водната површина за спектакуларен ефект.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне