.

.

COVERGIRL Дефинирање Момент, во текот на целиот Ден Eyeliner, Електрични Зелена, 0.01 Унца

COVERGIRL Дефинирање Момент, во текот на целиот Ден Eyeliner, Електрични Зелена, 0.01 Унца

DEN 237.60

Од стока
Во продавницата

Се живописни бои дизајниран да се појави со оваа сите-ден eyeliner.Мазна планирам сите-ден eyeliner за лесна апликација.Погоден за чувствителни очи.Во Текот На Целиот Ден Се Носат.Стигнале Совет.Трансфер Доказ.Боја : ЗЕЛЕНА ЕЛЕКТРИЧНА | Големина : 1 Count (Пакување од 1).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне