.

.

Lagona Двојно Eyeliner Молив, 04 Челик Сива, 0.049 Унца

Lagona Двојно Eyeliner Молив, 04 Челик Сива, 0.049 Унца

DEN 743.52

Од стока
Во продавницата

Два пати, harmonically исти избор на боја.Животните Произведени Без Суровост.Accentuates и грижи.Посебен акцент на очите со специјално исти бои.Со Стимулирање на гем се меша.Двојно Eyeliner Молив ви нуди две нијанси и природни анти-стареењето активен комплекс со Органски екстракт од брусница и invigorating мешавина од скапоцени камења.За драматичен очи во голем број на бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне