.

.

Ownest 12 Пакети Професионални Highlighter Око Лагер Пенкало, Мека Потези Лесно да се Боја Сенки Молив, Водоотпорен, долготрајни, Бела Eyeliner Молив Шминка

Ownest 12 Пакети Професионални Highlighter Око Лагер Пенкало, Мека Потези Лесно да се Боја Сенки Молив, Водоотпорен,

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

【Мека Потези】белата eyeliner молив продолжува непречено.Парична казна падна за прецизни, мека текстура, силна водат перформанси, може да се подготви детален eyeliner, не цветаат. 【Повеќенаменското Користење】Можете да го користите како eyeliner, сенката за очи пенкало, highlighter, отворете го агол на окото шминка, усна сјај, итн.Достапни во широк сенка спектар да се меша, натпревар, линија и слој. 【Водоотпорен и Супер Долготрајни】На Вода доказ бела Eyeliner пенкало е специјално формулиран за да трае во текот на целиот ден.Тоа одамна го носи не исчезнат, водоотпорен, нагласи контурата на окото, направи око полн со искушенија. 【Безбедно и Вегетаријанска храна,】 Ултра-нежни и безбедно формула.Бесплатни parabens или формалдехид.Не тестирање врз животни.Чисти надвор со топла вода/шминка смена. 【Совршен Подарок】Многу преносни димензии, лесна за употреба , па можете да се создаде свој совршен шминка во секое време, погоден за сопствена употреба или за пријатели.Опис на производот:Пакет : 12 x Eyeliner Молив Тежина : 1g x 12 Size : 14.4 x 3.8 x 2.7(cm) Функција 1.Долго-носи, водоотпорен, се дефинира со мазни, па дури и бојата што изгледа свежо во текот на целиот ден . 2.Повеќенаменски Употреба.користете го како eyeliner, сенката за очи пенкало, highlighter. 3. Парична казна падна за прецизни, хипер-пигментирани боја, мека текстура.Одговара на очите. 4.Висок квалитет на дрвени заврши рефил.Многу преносни димензии, лесна за употреба.Како да се use1.Понесете над очни капаци од внатрешниот агол на надворешниот агол, врвот и на дното. 2. Ако се оди за smudged изглед, дупка со веднаш после таа се поставува тоа ќе биде тешко да дупка со.Tips1.По употреба, ве молиме затворете го капакот. 2.Ве молиме да се стави на ладно место за да се избегне висока температура и влага, па како не, да се влошува. 3.Кога користите молив острилка, на рефил е мека и кога ќе се намали, тоа мора да се намали на соодветен начин со умерена сила, така што тоа не е лесно да се пробие на рефил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне