.

.

TIGI Козметика Совршен Eyeliner, Кафеава, 0.04 Унца

TIGI Козметика Совршен Eyeliner, Кафеава, 0.04 Унца

DEN 504.00

Од стока
Во продавницата

Зошто совршен?Затоа што ништо друго не е здодевен.Нашиот најпродаван, долго носат eyeliner формула обезбедува непречено и стрес-слободен апликација.Пар со било кој TIGI Козметика сенки или носат заедно да се создаде изјава.На крем формула глајд модели на мазни додека ви даваат само доволно време да дупка со пред да се поставува за долго се носат.Достапни во Црна, Кафеава, член на кралското семејство, Паун, Зелена, или Сина.TIGI Козметика еволуираше во текот на годините, со различни имиња или пакување, но секогаш со иста цел во умот - да ги поттикне козметички професионална и да им даде алатки тие треба да се создаде големо мајсторство.Овие сечење на работ, наградуваниот производи се дизајнирани со шминка уметник во умот.Без оглед на креативна визија, нашата професионална одделение козметика ја испорача ремек-дело.На крајот на краиштата, ние се стремиме да се постави стандард за професионална козметичката индустрија.Се создаде храбар или деликатна, smoky или домот очи со оваа совршена eyeliner и размачкано совет.Зошто совршен?Затоа што ништо друго не е здодевен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне