.

.

Црна Гел Eyeliner, Долго-траен, Водоотпорен, дупка со Доказ, Природен Изглед, Шминка Очите Молив Крем Eyeliner Алатка Тетоважа Eyeliner Пенкало за Жените (А)

Црна Гел Eyeliner, Долго-траен, Водоотпорен, дупка со Доказ, Природен Изглед, Шминка Очите Молив Крем Eyeliner

DEN 107.76

Од стока
Во продавницата

【ЦРНА ГЕЛ EYELINER ПОСТАВИТЕ】- На мат црна гел eyeliner алатка сет на 2 компјутери има мазна и нежна текстура, даваат на кожата мека на допир.Силна лепливоста, без ореол, дебела и тенка контролира свилен водоотпорен црно око-облоги, кои може да зголемиш твоите очи и да се создаде мистериозен и секси мачка очи. 【БОГАТА КУЛ ЦРНА БОЈА】- Мазни линии и кул црна боја, лесно да се примени и боја, и природна формула не ја иритираат очите.Мекото совет на крем eyeliner стап привлекува правилно и рамномерно, без агломерација, лесно обликување различен и шармантна око лагер шминка. 【ВОДООТПОРЕН & дупка со ДОКАЗ】- Ова eyeliner гел има природен водоотпорен, дупка со доказ и пот-доказ формула, тоа може да се одржи шминка за долго време без бришење тешко, па вие не мора да се грижите за губење на вашиот шминка лесно.Се разбира, шминка смена исто така, може да се користи за отстранување на шминка лесно и без никакви пигмент остатоци. 【УНИКАТЕН КАРМИН ОБЛИК ДИЗАЈН】- Овој гел eyeliner се држи молив има стилски кармин во облик на појавување и ротирачки дизајн, лесно да се носат и користат.Можете да изберете да се директно контрола на интензитетот на цртеж или употреба на eyeliner четка да се подготви според вашите потреби за различни шминка како што сенката за очи или eyeliner, или за густа и фини линии. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : Квалитет gurantee, Ако имаш било какви прашања поврзани со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за задоволни одговор.Ви благодарам многу за вашата поддршка!. ☀Здраво, пријатели, добредојдовте во мојата продавница!Ние ќе работиме напорно за да се направи имате задоволување на шопинг искуство!☀Ви посакувам среќен шопинг, ние ви обезбеди разновидност на високо-квалитетни производи, доверливи, може да се купи било какви производи сакате!☀☀☀☀☀☀☀-✿ Црна Гел Eyeliner Сет, Крем Eyeliner Алатка дупка со Доказ и Водоотпорен Eyeliner Молив Мат Црни Очи-лагер Молив Тетоважа Eyeliner Пенкало Eyeliner Гел Стап Шминка на Очите-облоги за Жените✿ Производ продажба точка✿ Повеќе ефективни перформанси текстура✿ ефектот е многу издржливи и природни.✿ Погоден за професионални или лични употреба.✿ Високо-квалитетни состојки, свилен сјај, може да трае во текот на целиот ден.✿ Пакет содржи : 1 x Eyeliner☀☀☀☀☀☀☀-☀ Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне