.

.

Givenchy Лагер Четка Совет Eyeliner, No. 1 Во Црна Винил, 0.1 Унца

Givenchy Лагер Четка Совет Eyeliner, No. 1 Во Црна Винил, 0.1 Унца

DEN 1676.40

Од стока
Во продавницата

Дава тенки до дебели директно да крива линија за да го подигнете на очите.Нуди длабока боја за храбар ефект и долго носење.Остава висок сјај заврши.Оваа течност eyeliner помага облик на очи за живописни и шик изглед.Дава тенки до дебели.веднаш до крива линија за да го подигнете на очите.Нуди длабока боја за храбар ефект и долго носење.Остава висок сјај заврши.Кадифена текстура.лесно и прецизно глајд модели за очни капаци.Напојува со елегантни.екстра-тенка четка за софистицирани шминка резултат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне