.

.

SUSIKEKI 10pcs Обоени Гел Eyeliner Молив Сет Со Sharpeners Водоотпорен Долготрајни Око Облоги За Жените Стигнале Око Шминка Пенкало Бела Црна Браун Виножито Неонски Мат Eyeliners Пода

SUSIKEKI 10pcs Обоени Гел Eyeliner Молив Сет Со Sharpeners Водоотпорен Долготрајни Око Облоги За Жените Стигнале

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

【Професионални Гел Eyeliner Поставите】Гел eyeliner е совршен баланс помеѓу течни и молив, затоа што тоа може да направите повеќе потенки и деликатна облоги.И оваа 10pcs око лагер наместите кои изграден во острилка во секој содржи различни бои : бела, црна, кафена, сина, темно зелена, светло зелена, црвена, виолетова, жолта и портокалова. 【Водоотпорен & Долготрајни】Што е формулиран со природни растителни восок, што го прави eyeliner рефил мека и мазна, и високо одговара на кожата, давајќи мат текстура по употребата.Брзо сушење и високо пигментирани лесно може да се плови, создавање прецизни и деликатна eyeliner без smudging.Многу погодна за smoky ефект и уникатен изглед. 【Мултифункционален Шминка Pen Set】уредни малку молив!Мулти-талентиран тенџере!Тоа може да се користи не само како eyeliner, но исто така и како сенки, веѓа, па дури и усна лагер(освен пурпурна еден).Нека ви создаде свој стил на шминка, која е око-фаќање на секаде.Тие навистина го смени око шминка игра.Тука се оние што треба, сега. 【Одговараат За Сите Повод】Безбедност формула, суровост-слободни и погоден за сите тонот на кожата.Гелот лагер собата е suiting за професионална шминка уметници и шминка почетници.Совршен за многу прилики, како што се Дневните Работи, ноќта на Вештерките, Свадба, Роденден, Козметички Шоу, во Живо Шоу и Танц Партија. 【Одлична Идеја за Подарок】убава пакување е погодна за лична употреба и како подарок.Тоа е совршен подарок за себе, вашето семејство, љубовници и пријатели на Божиќ ден, роденден, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките и други празници.SUSIKEKI 10 PCS гел eyeliner молив наместите кои изграден во острилка во секој содржи : црна, бела,темно зелена, сина, виолетова, жолта, светло зелена, црвена, кафеава, и портокал.Мека и мазна eyeliner рефил го прави високо одговара на кожата, давајќи мат текстура по употребата.Брзо сушење и високо пигментирани лесно може да се плови и да се постигне врвот светло око гледаме што за почетници или професионална шминка уметници !. 1,текстурата е лесно да се лизга кога се користи, има крем текстура, може да се помеша. 2,дебелината на eyeliner може да се извлечат според вашите желби.Можете да го подигнете вашиот eyelids малку со прстите лесно се подготви eyeliner. 3,Секој eyeliner е изградена-во-острилка.Кога рефил станува досадна, молив острилка може да се користи за да се изостри на рефил. 4,Тоа може да се користи како eyeliner, исто така како сенки и веѓа. 5,Натопи чистење памук со шминка смена на нафта и избришете ја исклучите лесно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне