.

.

Aexit Дома Беж Кабинет Хардвер Пластични Шкафот Вратата Магнетни Фати Latch Фаќа 46mm Должина

Aexit Дома Беж Кабинет Хардвер Пластични Шкафот Вратата Магнетни Фати Latch Фаќа 46mm Должина

DEN 1327.20

Од стока
Во продавницата

Име На Производ : Магнетни Фати;Материјал : Пластични, Метални.Вкупната Големина : 46 x 18 x 15m_m/ 1.8i_n x 0.7i_n x 0.6i_n (L*W*T);Одговара Навој Дијаметар : 4m_m/ 0.16i_n.Дупка Големина : 9 x 4m_m/ 0.35i_n x 0.16i_n (L*W);Боја : Сребро на Ѕвонење, Beige.Net Тежина : 20g.Пакет Содржина : 1 x Магнетни Фати.Еден магнет база месеци внатре, од не ' рѓосувачки челик придава на вратата.Спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека opening0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне