.

.

Aexit 2.2 во Должина од Кабинетот на Хардвер Кабинет Вратата Бела Пластика Магнетни Фаќа Фати Latch

Aexit 2.2 во Должина од Кабинетот на Хардвер Кабинет Вратата Бела Пластика Магнетни Фаќа Фати Latch

DEN 748.80

Од стока
Во продавницата

Име На Производ : Магнетни Фати;Материјал : Пластични, Метални.Вкупната Големина : 57 x 24 x 15m_m/ 2.2i_n x 0.94i_n x 0.6i_n (L*W*T);Одговара Навој Дијаметар : 5m_m/ 0.2i_n.Дупка Големина : 7 x 3m_m/ 0.27i_n x 0.12i_n (L*W);Боја : Бела, Сребро. Tone.Net Тежина : 35g.Пакет Содржина : 1 x Магнетни Фати.Неговите магнетни карактеристики ќе не треба да ја заклучи вратата, кабинетот и така натаму, лесен за употреба.Магнетното фати latch е изработен од пластика школка i_n бела, со метална плоча, може да се блиску до кога допир, си го цица цврсто.0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне