.

.

Aexit Исклучување Бела Кабинет Хардвер Двоен Круг Главата Магнетни Фати Latch за Кабинетот Фаќа Шкафот

Aexit Исклучување Бела Кабинет Хардвер Двоен Круг Главата Магнетни Фати Latch за Кабинетот Фаќа Шкафот

DEN 2296.80

Од стока
Во продавницата

Име На Производ : Магнетни Фати Latch.Материјал : Пластика, Метал; Одговара Навој Дијаметар : 3m_m/ 0.1i_n; Нето Тежина : 29g.Вкупната Големина : 6.2 x 4,6 х 2cm/ 2.4i_n x 1.8i_n x 0.8i_n (L*W*T).Дупка Големина : 0.9 x 0.4 cm/ 0.35i_n x 0.15i_n (L*W); Боја : Off Бела.Пакет Содржина : 1 x Магнетни Фати Latch.Фати Latch е дизајниран со две тркалезни магнетни глава, тоа е погоден за монтажа на метални кабинет, фиоки, шкафот и син на, така што на вратата ќе се затвори до автоматски.Тоа, исто така, спречува да се вратите на кабинетот и така натаму од удирање од ѕид, тоа е погодно за употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне