.

.

Aexit 2.2 во Долго Изградба Хардвер Сребрен Тон Бел Метал Шкафот Мебел Врата Магнетни Фати Модел:42as219qo158

Aexit 2.2 во Долго Изградба Хардвер Сребрен Тон Бел Метал Шкафот Мебел Врата Магнетни Фати Модел:42as219qo158

DEN 1348.80

Од стока
Во продавницата

Монтажа Дупка Големина : 8 x 4m_m/ 0.3i_n x 0.16i_n(L*W);Монтажа Дупка Растојание : 47m_m/ 1.9i_n38m_m/ 1.5i_n.Име На Производ : Магнетни Фати;Материјал : Метал, Пластика.Тежина : 29g.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Бела;Димензии : 5.7 х 2.5 х 1,5 см/ 2.2i_n x 1i_n x 0.6i_n (L*W*T).Пакет Содржина : 1 x Magnetic Фати(461640ewet113942y Ud R815125).Сребрен тон метал магнетни фати, магнетна сила, лесна инсталација, лесен за употреба.Ова магнетно фати замена дава вашиот кабинет и оригинален изглед без копчиња или рачки.Широко се користи за мебел дома, стаклена врата, кабинет, плакарот на врата, салон, фиока, ковчегот, итн.(504uiyh8023sedt7225) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне