.

.

WODMB Телефон Европски Антички Телефон Земјени Цврсто Дрво Телефон со Caller ID, Копче за Бирање, позадинско осветлување Handsfree, Механички звук на Ѕвонење Дома Декорација (

WODMB Телефон Европски Антички Телефон Земјени Цврсто Дрво Телефон со Caller ID, Копче за Бирање, позадинско

DEN 14995.20

Од стока
Во продавницата

Ниту надворешно напојување, без батерија, LCD екран работи директно со тековните на телефонска линија.Електронски тонови на ѕвонење (звукот на пријатен tinkling бел).Преку избирање на број и проверка на времето.Дојдовен повик број за пребарување, брзо пребарување, и за повратен повик.Електронски биро calendar, date, clock и недела екранот.Материјал : Цврсто дрво материјал,Метал заградата,Силикони button Process : рачно изработени цврсто дрво телефон process Movement : Увезени движење, јасна и стабилна call Dimensions : база дијаметар : 34 cm, телесна висина : 26 cm, микрофон должина : 25 cm.Позадинско осветлување hands-free верзија на електронски тонови на ѕвонење : caller ID, бирање, осветлување (на екран има светло функција), едно-копче hands-free, време и датум екран и други функции.Позадинско осветлување hands-free верзија на механички тонови на ѕвонење : caller ID, бирање, осветлување (екран со светлина функција), еден допир hands-free, време и датум екран, јавете се на барањето, механички звук на ѕвонење плус електронски звук на ѕвонење на вредноста, механички ѕвонење е изградена-во метал звук на ѕвонење од страна на судир На ѕвонење да звучи се повеќе ретро.FSK и DTMF caller ID екранот, автоматско откривање.Бирање на бројот за да го проверите број/време.Дојдовен повик број за пребарување, брзо пребарување и за повратен повик.Локалниот и регионалниот код филтрирање, повикувачкиот број должина е 5 цифри.Една група на автоматска IP, меморијата должина на секоја група (вклучувајќи го излечи IP пристап број) е 32 бита.Пред да бирате и корекција на грешка, должината на пред-dial е 32 бита.Додадете свој бирање на код, и појдовни кодот ќе биде автоматски суспендирани.Електронски биро calendar, date, clock и недела екранот.Пакување : 1*phone Note : 1. Ве молиме овозможи 0-3 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Електронски биро calendar, date, clock и недела екранот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне