.

.

Deschem 70mm,0.10 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од страна на Polyethersulfone,50 Лист/Пакет

Deschem 70mm,0.10 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од страна на Polyethersulfone,50 Лист/Пакет

DEN 1079.76

Од стока
Во продавницата

Мембрански Филтер.Направени Од Страна На Polyethersulfone Смола.Дијаметар 70mm.Големината на порите 0.10 um.Земја на Производство : Кина.Deschem 70mm,0.1 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од Страна на Polyethersulfone,50 Компјутери/Lot Made Од Polyethersulfone Outer Дијаметар е 70mm Pore Големина е 0,1 um.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне