.

.

Deschem 70mm,3.00 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од страна на Polyethersulfone,50 Парчиња/Многу

Deschem 70mm,3.00 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од страна на Polyethersulfone,50 Парчиња/Многу

DEN 1079.76

Од стока
Во продавницата

Мембрански Филтер.Направени Од Страна На Polyethersulfone Смола.Дијаметар 70mm.Големината на порите 3.00 um.Земја на Производство : Кина.Deschem 70mm,3.00 хм,ЈСВ Мембрански Филтер,Направени од Страна на Polyethersulfone,50 Компјутери/Lot Made Од Polyethersulfone Outer Дијаметар е 70mm Pore Големина е 3.00 um.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне