.

.

Хардверски Ресурси 9600-LH 9600 Серија Левата Рака Задните Монтажа Приклучок за Лице F, Бела

Хардверски Ресурси 9600-LH 9600 Серија Левата Рака Задните Монтажа Приклучок за Лице F, Бела

DEN 87.12

Од стока
Во продавницата

Прилагодливи за лесна инсталација и да се вклопуваат Наменет за или лицето рамка или панел (frameless) апликациите изработени од пластика за мала тежина издржливост Вклучува Лево раце заден приклучок само правото му е потребно за да заврши инсталацијата ги Вклучува ограничен живот производителот гаранција Спецификации : BHMA Сертификација : Одделение 1 Кабинет Тип : Лице Рамка или Паното за Инсталација Тип : Завртка Прилагодливи : Да Материјал : Пластични Количина : 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне