.

.

ZEFS--ESD Фиока Слајдови Црна Три-Дел Исклучување Фиока Слајд,оков за Мебел Кабинет Гардероба Вратата Компјутер Биро Слајд (Боја : 12inch(30cm))

ZEFS--ESD Фиока Слајдови Црна Три-Дел Исклучување Фиока Слајд,оков за Мебел Кабинет Гардероба Вратата Компјутер

DEN 1190.40

Од стока
Во продавницата

Лесно да се инсталира,Трајни производи за употреба.Тоа може да понуди помалку бучава кога е отворена и затворена,обезбедување на вашето семејство тивок дом.Единствена безбедност дизајн : Пластика околу рабовите може да се намали на судир и да се избегне гребење рака.подобро носивоста.отпорен на оксидација и корозија.Професионална примена.Стоки полица, Механички Кабинети, Индустрија-се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.Страна На Планината.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Лесно да се инсталира,Трајни производи за употреба.Тоа може да понуди помалку бучава кога е отворена и затворена,обезбедување на вашето семејство тивок дом.Единствена безбедност дизајн : Пластика околу рабовите може да се намали на судир и да се избегне гребење рака.подобро носивоста.отпорен на оксидација и corrosion Professional апликација.Стоки полица, Механички Кабинети, Индустрија-се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.Страна На Планината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне