.

.

Слајд-Ко 16136 Заобиколат Вратата Водич Најлон

Слајд-Ко 16136 Заобиколат Вратата Водич Најлон

DEN 83.52

Од стока
Во продавницата

Најлон retainer.Гардероба вратата водич. 3 парче прилагодливи дното на планината.Се прилагодува за да ги собере 3/4 инчи да 1-3/8 инчен врати.Се користи за да се заобиколат врати.Најлон retainer.Одговара 3/4in.да 1-3/8in.дебела по донесувањето врати.Прилагодливи дното планината заградата.Се користи од страна на многу производители.Опис на производот Оваа врата водич е изградена од најлон.Тоа се одликува со прилагодливи дното планината дизајн.Тоа одговара на врати кои се 3/4 да 1-3/8 во.дебела.Од Производителот Оваа врата водич е изградена од најлон.Тоа се одликува со прилагодливи дното планината дизајн.Тоа одговара на врати кои се 3/4 да 1-3/8 во.дебела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне