.

.

XSlive Smart Пондерирана Hoola Карики за Вежбање, 2 во 1 Стомакот, Фитнес, Масажа Прилагодлива Должина, 24 Монтажни Јазли-360°Авто-се Врти Не-Паѓа Smart Hoola Карики за Возрасни, Деца

XSlive Smart Пондерирана Hoola Карики за Вежбање, 2 во 1 Стомакот, Фитнес, Масажа Прилагодлива Должина, 24 Монтажни

DEN 1031.76

Од стока
Во продавницата

【Премиум материјали】XSlive smart пондерирана вежба обрачот направени од хард ABS пластика за да се спречи опрема за стареење, која е безбедна и издржливи,прилагодлив Вежба Интензитет По Надгради. 【2 во 1 Фитнес и Масажа】се Користи лизгачки железнички да масажа на сите круг на мускулите на половината, на обрачот од 360° непрекинато вибрации-апсорбирање на масажа оратор точка опкружен, удобно масажа за вас, додека гори масти брзо,намалување на непријатноста на седи на половината и стомакот за долго време. 【Монтажни Дизајн】се Состои од 24 монтажни делови, со дијаметар од 120cm / 47.24 инчи, кој се одвојува со едноставно притискање на копче.Можете да го прилагодите според вашиот половината.Одговараат за половината 31inch - 51inch. 【Лесен за Употреба】 smart обрачот е полесно да се користат и никогаш нема да падне, дури и почетниците може да го користат.Еден производ, две функции : страна движење, од страна на масажа. 【Применливи Луѓе и Топло Совети】Погодна за возрасни и деца, но не и постарите лица или бебето.Исто така, ние не препорачуваме користење на пред и по оброците, најдобро е да почнете да вежбате по 1 или 2 часа.Кога се вежба, тоа е најдобро да се најде релативно отворена место, ве молиме да обрнете внимание на замав опсег на тежина топката, па како да не случајно му наштети на другите.Материјал : ABSSize : Половината Горната граница 126cm / 50in.Користете предлози : 1 : Прилагодување на тока да одговара на големината на половината.2 : Одржува разумен и постојана брзина да се тресат мека гравитација топката.3 : да се Чува на вежба време за околу 30-40 минути.Ова е семејството спортска опрема погодна за сите членови на семејството.Тоа е едноставен и безбеден за употреба, која може да се вежба на половината и стомакот, кои се обично тешко да се вежба.Во исто време, тоа има ефект на масажа, релаксираат и масажа на половината и стомакот.Секое семејство може да го имаат, особено погоден за нашите мајки кои го стори работа и канцеларија дама.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне