.

.

Flameless Свеќа, Килибар, 2 Парчиња Лер Свеќа(4 x 6), Направени од Вистински Текстура Восок, Треперење Столб Свеќа, со 10-Копче за Далечинска Контрола

Flameless Свеќа, Килибар, 2 Парчиња Лер Свеќа(4 x 6), Направени од Вистински Текстура Восок, Треперење Столб

DEN 715.20

Од стока
Во продавницата

1.ПАКЕТ : Овој led свеќа сет вклучува 2 парчиња сина flameless свеќа(Димензии : Дијаметар 4" x Висина 6"), 1 далечински управувач, 1 прирачник за корисникот.Батерии за свеќи не се вклучени. 2.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : свеќи се управувани од страна на 2 АА batteris, без пламен, не капе восок, без чад. 3.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ И мерач на време : Сите свеќи може да се контролира со далечински управувач; да поставувате 2/4/6/8 часа тајмер и свеќи ќе се вклучи/исклучи автоматски. 4.ШИРОКО се КОРИСТИ за ДЕКОРАЦИЈА : Овие flameless свеќи се направени од вистински восок не пластика, чија површина се текстура.И тие може да се користат во дневната соба, спалната соба, трпезариска маса; исто Така, тие можат да бидат применети на прослава, свадба и празници. 5.Се ОБЕЗБЕДИ 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ние цврсто веруваме во бренд интегритет, па ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за решенија. 2 Парчиња Свеќа Поставите Боја : жолто Што е во пакет? 2 x Flameless Свеќа (големина : 4*6 инчи) 1 x 10-копче за Далечински Управувач 1 x Кориснички Прирачник Што треба да се обрне внимание кога го користите? 1.Ве молиме да не ги стави под сонцето или каде температура до од 37 степени.Свеќи се направени од вистински восок, така што тие може да се ублажи или се топи на високи температури. 2.Постојана употреба на тајмерот може значително да го намали животниот век на батеријата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне