.

.

Валас Ги Барок 46-Парче Sterling Silver Сет со Двојно Бонус, Услуга за 8

Валас Ги Барок 46-Парче Sterling Silver Сет со Двојно Бонус, Услуга за 8

DEN 244.80

Од стока
Во продавницата

46 компјутер.flatware поставите; 8 – 5 компјутер.место settings, поставете големина со 6 служат парчиња.Вклучува Бонус Услуга за 12 Лакирани Фиока Flatware Градите и Ги Барок Chafing Јадење.Sterling Silver.Направен во САД.Доживотна Гаранција.Гранде Барок(TM) - Крунисан од класичен acanthus лист, секое место на поставување парче има карактеристична флорални елементи, деликатна пет petaled цвеќе на лажици, а narcissus на гранки, раскошни зголеми на ножеви.Гранде Барокот е безценните изразување на софистицираност во фунта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне