.

.

Исклучителна Телефон случај Компатибилен со iPhone 7 Плус/8 Плус, Вистинска Кожа Ултра Тенок Флип Двоен Прозорец Приказ Стојат Функција Случај Покрие Кожа Капак (Боја :

Исклучителна Телефон случај Компатибилен со iPhone 7 Плус/8 Плус, Вистинска Кожа Ултра Тенок Флип Двоен Прозорец

DEN 1651.20

Од стока
Во продавницата

Кожа случај не е само направени од издржлив материјал, но, исто така, Телефонот случај усвојување на новите технологии во 4 краишта во тоа време - Тапацир Браник, обезбедување на подобри амортизер. 100% Чиста рачно изработени и Вистинска кожа направите вашиот телефон надвор од обичните,.Мирување/Потпирачот Функција,Совршен за видео разговори и гледање филм.Прецизни Cutouts - да Имаат целосен пристап до вашиот пристаништа, копчиња, звучници, и камера.Практично се Отвори Прозорец Приказ направи можете лесно повик или да одговорите,и тоа е 360 целосна заштитник。.Сите копчиња и конекциите остануваат достапни.Вашиот телефон случај е дизајниран со секојдневниот живот во умот и сме го направиле сигурни дека тоа не се меша со било кој екран, јазик или камера.Материјал : Вистински leather100% Чист рачно изработени и Вистинска кожа направите вашиот телефон надвор од обичните, и тоа ќе ви донесе добра рака чувство и Успешна Доверба во Работата.Го заштитува вашиот телефон од било нула, се судрат, прст знаци, и нечистотија.Ултра тенок одговара folio тип случај способен да се грижи вашиот телефон не изгледа чувствуваат гломазна.Специјално дизајнирани компатибилен со i Phone 7 Плус/i Phone 8 Плус (5.5 inch), направен од висок квалитет на вистинска кожа.Пакет се Вклучени : 1 x Phone Case If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне