.

.

Заштитни Случај Одлично за Samsung Галакси A10S Страна на Екранот Магнетни Shockproof Хоризонтална Флип Кожа Случај со Држачот (Боја : Зелена)

Заштитни Случај Одлично за Samsung Галакси A10S Страна на Екранот Магнетни Shockproof Хоризонтална Флип Кожа

DEN 2318.40

Од стока
Во продавницата

Мобилен Телефон Случаи.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај.Полначот Случаи Капак.Браник Капак.Мобилен Телефон Задниот Поклопец. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Работ има магнетна привлечност функција, совршено се вклопуваат за да се спречи да го дигате прстот.2. Едноставно, удобно и лесно да се носат.3. Флип стојат дизајн ви овозможува да гледате видеа лесно.4. Тоа може целосно да го заштитите уредот од нормално гребнатини, нечистотија, солзи и носат.5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.6. Страна прозорецот дизајн ви овозможува да се види време дисплеј.7. Преземете вклучени СТАН да влезат во режим на спиење.8. Забелешка : актуелната производ е предмет на насловот модел, слика на модел на машина е само за ефект референца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне