.

.

Бричење на Главата, Безбедно Користење Електрична Хлапак Главата Висока Отпорност на Абење Погодно Универзалната за Мажи за Патување за Дома

Бричење на Главата, Безбедно Користење Електрична Хлапак Главата Висока Отпорност на Абење Погодно Универзалната

DEN 1274.40

Од стока
Во продавницата

Поефикасно Бричење : Нема слама, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност, овозможувајќи ви да имате попријатно бричење искуство.Широк Спектар на Примена : Општа цел 3 машина главата, погоден за повеќето главата менување на модели на пазарот.Лесен за Употреба : Хлапак главата е одличен додаток за да го замените стариот или скршени еден, само инсталирајте тоа директно.Удобно Отсекува : Три главата е почиста и повеќе темелно, со што се избричат повеќе удобно и побрзо.Висока Отпорност на Абење : Користење на ABS и нерѓосувачки челик материјал, добра отпорност на абење, не е лесно да ги кородираат, се безбедни за употреба.Функција : 1. Удобно Отсекува : Три главата е почиста и повеќе темелно, со што се избричат повеќе удобно и побрзо.2. Широк Спектар на Примена : Општа цел 3 машина главата, погоден за повеќето главата менување на модели на пазарот.3. Висока Отпорност на Абење : Користење на ABS и нерѓосувачки челик материјал, добра отпорност на абење, не е лесно да ги кородираат, се безбедни за употреба.4. Лесен за Употреба : Хлапак главата е одличен додаток за да го замените стариот или скршени еден, само инсталирајте тоа директно.5. Поефикасно Бричење : Нема слама, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност, овозможувајќи ви да имате попријатно бричење искуство.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Хлапак Head Material : Нерѓосувачки челик сечилото нето, ABS сечилото body Scope на Примена : Погоден за повеќето главата менување на модели на пазарот Пакет Листа : 1 x Electric Хлапак Head Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристиките

Item Type:
Electric Shaver Head
Material:
Stainless steel blade net, ABS blade body
Scope of Application:
Suitable for most head changing models on the market
Package List:
1 xElectric Shaver Head :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Вака можеби ќе ви се допадне