.

.

Мачка Вода Сад Миленичиња Вода Диспензерот, Автоматски Милениче Чешма Куче Вода Диспензерот,Четворни Систем за Прочистување да Омекне на Квалитетот на Водата,led Sma

Мачка Вода Сад Миленичиња Вода Диспензерот, Автоматски Милениче Чешма Куче Вода Диспензерот,Четворни Систем

DEN 1478.40

Од стока
Во продавницата

Циркулацијата на филтрација систем користи заменливи круг филтер за прочистување на вода, отстранување на влакната, нечистотија и остатоците од храна.Круг на филтер е составен од памук слоеви, кокос школка активира carbons и ion-exchange смоли. 360° мулти-насочен потоци aerate вода за додавање на кислород и свежина.Извор на вода поттикнува миленици да пијат повеќе отколку уште вода.Хидратација помага да се спречи вашето домашно милениче од уринарниот и болести на бубрезите.Оваа фонтана има 3 различни пиење режими.Нивото на водата прозорец со LED Светло ве потсетува додавање на вода во време во текот на денот или во текот на ноќта.Тоа го спречува пумпа од трчање за да се исуши.Нерѓосувачки челик врвот милениче фонтана карактеристики LED светло, кои ќе ги красат вашата соба во вечерните часови.домашно милениче фонтана трае само неколку минути да се постави и расклопување за чистење и одржување.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Од основањето на SKR бренд, да се почитуваат концептот на "интегритетот на управување, соработка и win-win", ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одличен клиент service Product опис : Пет Храна и Вода Станици се првите гравитацијата на храна и вода системи.Храната станица работи одлично за викенд патувања, како и секојдневна употреба за зафатени со домашни миленичиња родител.спецификација : име на Производ : Миленичиња вода dispenser Material : Еколошки PP plastic Capacity : 2.0 L (применливо : мачки, кучиња)Филтрација метод : филтер елементи за циркулација на филтрација (молчи пумпа за вода)Употреба : plug-in дизајн (линија должина : 1,8 милиони)Пакување листа : 1* Миленичиња вода dispenser Note : Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.Ви благодариме за продавница со нас.Јас го продаде искрен производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед.

Карактеристиките

Product name:
Pet water dispenser
Material:
Environmentally friendly PP plastic
Capacity:
2.0L (applicable
Filtration method:
filter element circulation filtration (silent water pump)
Usage:
plug-in design (line length
Packing list:
1* Pet water dispenser
Note:
Due to manual measurement, the size may be 1-2 cm wrong.
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :
Вака можеби ќе ви се допадне