.

.

iPettie Kamino Милениче Чешма И 6 - Pack Замена Филтри Пакет

iPettie Kamino Милениче Чешма И 6 - Pack Замена Филтри Пакет

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

Што Ќе Се Добие : . 1 x Kamino Милениче Чешма, 1 x AC Адаптерот 1 x AC Пумпа, 1 x Четка за Чистење, 1 x Јаглероден Филтер, 1 x Сунѓер Филтер, 1 x Сунѓерот Заградата. 6 x Замена Филтри, 6 x Замена Сунѓери, 1 x Сунѓерот Заградата.i Pettie Kamino Милениче Чешма И 6 - Pack Замена Филтри Bundle What Ќе Добие : 1 x Kamino Милениче Чешма, 1 x AC Адаптер, 2 x AC Пумпа, 1 x Четка за Чистење, 1 x Јаглероден Филтер, 1 x Сунѓер Филтер, 1 x Сунѓерот Заградата 6 x Замена Филтри, 6 x Замена Сунѓери, 1 x Сунѓерот Заградата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне