.

.

ZippyJamz – Патент Органски Sleeper Нозе Onesies Sleeper Бебе Пижами со Inseam Патент

ZippyJamz – Патент Органски Sleeper Нозе Onesies Sleeper Бебе Пижами со Inseam Патент

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

INSEAM ПАТЕНТ ЗА БРЗ И ЛЕСЕН ПЕЛЕНА ПРИСТАП го прави пелена се менува брзо и лесно, дури и ако вашето бебе спие, удирање или wriggling.Толку лесно, можете да ги користите со вашиот затворени очи!Отпакувате.Промена.Zip.Направено.НЕМА ПОВЕЌЕ НЕПРИЈАТНА И НЕСМАСНА ПРИЛЕПУВА особено кога е темно, вашето бебе е корне и ќе се дојде до тој последен кадар и дознаам сте еден off..d@m# прилепува!.БЕБЕ ОСТАНУВА ТОПЛА И се ОПФАТЕНИ во текот на сите пелена промени.Прагови со предна патент нека во ладна air.By времето на вашето бебе е подготвена за промена на пелена, тие се голи, замрзнување и целосно буден.Но, Со Zippy Jamz вашето бебе останува топла, пријатна и поспан - подготвена да се врати во кревет.НАПРАВЕНИ СО 100% GOTS ОРГАНСКИ ПАМУК исто така Можете да се чувствувате добро знаејќи дека памук се одгледува, берат и произведени без употреба на јаки хемикалии и пестициди.ТОЧНО ДА SIZE – додека тие може да изгледа голема во прво време, тие се изработени од органски памук влакна, па некои и собирање е нормално.Бидете сигурни да се стави тоа во миење & фен неколку пати да ја добиете вашата sleeper вистински да го големина.Големината на табелата одразува пост-перење мерења.Боја : Малку Grizzle | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне