.

.

Некогаш-Прилично Жени Домот 3/4 Ракав Империја Половината Макси Деверуша Фустани 07412

Некогаш-Прилично Жени Домот 3/4 Ракав Империја Половината Макси Деверуша Фустани 07412

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само.Детални Големина Информации Ве Молиме Да Проверите На Нашата Големина На Табелата Меѓу Главниот Производ Слики, Не Големина Информации Линк.Тоа е НИ Големина кога ќе го поставите цел.Домот Империја Половината Деверуша Фустани.Наредени, Ниска Водат, Поместена Е Доволно За "Без Градник" Опција.Совршена како деверуша облекување, формалната страна фустан, свадба гостин фустан, свадба партија облечи, вечер фустан, пром фустан, танц фустан, мајка на невестата се облекуваат за свадби.Некогаш-Доста ви дава стилски и прифатлива фустани со уникатен дизајн.Што заслужува оваа убава вечер фустан за речиси сите неформални или полу-формални прилики, не се сеќавам само носат тоа за еднаш!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне