.

.

Марти Cordova Потпишан Минесота Близнаци Вата Акција 8x10 Фото w/95 АЛ РОЈ - Шварц Автентични

Марти Cordova Потпишан Минесота Близнаци Вата Акција 8x10 Фото w/95 АЛ РОЈ - Шварц Автентични

DEN 2399.76

Од стока
Во продавницата

Бесплатен Превозот И Бесплатно Враќа.Доаѓа со Сертификат за Автентичност и 100% пари гаранција за враќање.Рака Потпишан од страна.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Одличен подарок идеја.Марти Cordova потпишан Близнаци вата акција 8x10 слика со '95 АЛ РОЈ' натпис.Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне