.

.

John Travolta Потпишан Маснотии Дени Zunko 40-то Годишнината Поп Figurine #гледате е околу 553 БАС

John Travolta Потпишан Маснотии Дени Zunko 40-то Годишнината Поп Figurine гледате е околу 553 БАС

DEN 10799.76

Од стока
Во продавницата

Рака потпишан од страна на John Travolta.Поддржани од страна на Beckett 100% Гаранција за Автентичноста.Доаѓа со Beckett Автентикација.Избрана е John Travolta потпишан Маснотии Дени Zunko 40-то Годишнината Pop #гледате е околу 553. Оваа менито што беше потпишан од страна на Џон Travolta во присуство на Beckett автентикација претставник.Вклучени со бројка е Beckett сведок холограмот и сертификат за автентикација.Овој предмет ќе направи голема прилог на сите забава, сувенири колекција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне