.

.

Kaapo Kakko Њујорк Ренџерс Делукс Врамени Autographed 8 x 10 NHL Деби Фотографија - Autographed NHL Фотографии

Kaapo Kakko Њујорк Ренџерс Делукс Врамени Autographed 8 x 10 NHL Деби Фотографија - Autographed NHL Фотографии

DEN 4319.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Фотографии.Овој 8" x 10" врамени фотографија е лично на рака потпишан од страна Kaapo Kakko.Секој црно дрво рамка е двојно сплетен во велур и вклучува ласерски сече тим логото дека е поединечно составуваат.Овој колекционерски е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Рамката мерки 14" x 20".Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Kaapo Kakko сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне