.

.

Точно 917993 Мозоци Пан Загрева, 400W, 120V, 17 Висина, 11 Ширина, 8 Должина

Точно 917993 Мозоци Пан Загрева, 400W, 120V, 17 Висина, 11 Ширина, 8 Должина

DEN 15837.60

Од стока
Во продавницата

Пакет Димензии : 8 L x 17 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 3.6 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : 917993. Точно 917993 Мозоци Тава Загреана 400 W 120 V За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги одржува високи стандарди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне